KONST / Litografier / Färglitografi 8805331
nr 880 5331
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), PT, signerad, motivet: 40x20
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:48:31
9/3 19:57:56
600 kr
10/3 18:40:18
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström